Районна газета

ДМИТРО КУЛИК: «ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ «ВРАДІЇВКИ» В РЕГІОНІ, МИ ПЕРЕВІРЯЄМО РОБОТУ МІСЦЕВИХ ВІДДІЛІВ УМВС - СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДЯНАМИ, МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ, ВІДКРИТІСТЬ ОРГАНІВ МВС, ЗАКОННІСТЬ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ЇХ ДІЙ»

   Про це повідомив начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Сумській області, під час перебування в Кролевецькому районі, на засіданні колегії РДА, 24 липня 2013 року.
   «Наразі, за наказом керівництва, ми вивчаємо оцінку дій міліції зі сторони громадян, адже наше основне завдання, бути ближче до народу. І в ході реформування міліції основним показником її роботи стає саме довіра населення», - зазначив начальник УБОЗ області.
   Після засідання колегії він поспілкувався з сільськими головами району, які дали оцінку діяльності дільничних інспекторів, що працюють на територіях та озвучили деякі не вирішені проблеми, зокрема незаконного самогоноваріння по населеним пунктам Кролевецького району.
   Дмитро Олександрович, також, провів особистий прийом громадян в приміщенні районної державної адміністрації, пообіцявши розібратися в усіх озвучених питаннях територіальної громади Кролевеччини.