Районна газета

ВЗАЄМОДІЯ ВЛАДИ З ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НА КРОЛЕВЕЧИНІ

   «На виконання доручень Президента України з питань взаємодії з інститутами громадянського суспільства (ІГС) у Кролевецькому районі, проводяться різні заходи, зокрема засідання громадських рад, засідання «круглих столів», до яких долучаються представники громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства. Таким чином якнайкраще забезпечується ефективна взаємодія ІГС з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Кролевеччини», - зазначив заступник голови Кролевецької районної державної адміністарції Валерій Хиля
   Він взяв участь в засіданні «круглого столу» при управлінні Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі під головуванням начальника управління Наталії Срібранець. У заході взяли участь лідери громадських організацій учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, ветеранів МВС, представники управління соціального захисту населення РДА та інші. Основним питанням засідання було забезпечення соціальних гарантій окремих категорій населення.
   Також, учасники зібрання обговорили новації в пенсійному забезпеченні, соціальному захисті та намітили шляхи подальшої співпраці виконавчої влади та ІГС району у процесах формування і реалізації державної, регіональної політики та забезпечення умов для здійснення ефективного громадського контролю за діяльністю органів влади на місцях.
   «Метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, захист прав і свобод людини, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії, самореалізації та самоорганізації громадян. Ми підтримуємо мережі інститутів громадянського суспільства та їх ініціативи в Кролевецькому районі, адже лише спільними зусиллями ми досягнемо розвитку Кролевеччини, Сумщини та й всієї України», - підкреслив Валерій Хиля.