Районна газета

ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ПІДПРИЄМЦІВ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ (2)

   З нагоди святкування Дня підприємця, що відзначається в першу неділю вересня, та підтримуючи місцевих виробників товарів та надавачів послуг на апаратній нараді при голові Кролевецької районної державної адміністрації Олега Шпринделя відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу «Кращий підприємець 2013 року» та відзначено кращих товаровиробників району.
   «З метою ефективного використання можливостей малого та середнього бізнесу для розвитку економіки Кролевеччини та пропаганди кращого досвіду підприємницької діяльності за нашої підтримки, радою підприємців району проводиться конкурс „Кращий підприємець року”. Підтримуючи місцевих товаровиробників, також, проведено районний фотоконкурс модельєрів-дизайнерів верхнього одягу. Тож, виконуючи завдання та доручення Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону – ми визначаємо шляхи для створення сприятливих правових, економічних, організаційних та інших умов для стабільної та ефективної роботи місцевих товаровиробників», - зазначив очільник Кролевецького району Олег Шприндель.
   Нагороджуючи Почесною Грамотою Кролевецького районного центру зайнятості фізичну особу-підприємця Тетяну Нездименко, директор Кролевецького районного центру зайнятості Микола Коблюк закликав всіх підприємців до тісної співпраці із службою, оскільки держава надає відчутну фінансову допомогу для розвитку бізнесу.